[]

kış lastiği takılır mı şimdi? ankara-istanbul

ankara istanbul arasında gidip geliyorum. az önce otoparkta (ankara) baktım neredeyse herkes kışlık takmış. takılır mı şimdiden? önümüzdeki 2 haftada ankara ortalama sıcaklık 10 derece.
 
bence takılmaz bekleyin 3-5 derecelere düşmeli sıcaklık. 1 aralık iyidir. 7 derece altında gerekli kış lastiği.


  • jelly bear  (24.11.22 10:34:15 ~ 10:34:52) 
istanbul için bugün aşırı soğuk uyarısı verildi ve yüksek yerlere kar yağacak açıklaması yapıldı. hava durumuna göre önleminizi alın derim.


  • evimin paspasi  (24.11.22 10:51:15) 
Kış lastiğini şimdi takın. Bu havada özellikle Bolu tüneli ve Ankara arasında risk olur.


  • alfired  (24.11.22 11:09:48) 
şu an Ankara içinde imkani yok takilmaz ancak bolu'da 4 derecenin altini gorebilirsiniz. Takilabilir. Sicaklik dusmeden kiş lastiği takmamak lazim.


  • sparkle kiddle  (24.11.22 12:03:24) 
Ha şimdi ha 2 hafta sonra, şimdi takmazsanız herkes takmak için lastikçilere saldırdığında sıra beklersiniz, büyük vakit kaybı.


  • John Bloor  (24.11.22 12:30:42) 
takılır. kar düşer düşmez acayip sıra olur, o sıraya kalmamak için 15 gün erken takmak mantıklı oluyor genelde.


  • babilfish  (24.11.22 13:42:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.