[]

Mac’te fm yamaları kurma

Selam.

Mac’te şu logodur skindir yamadır indirdikten sonra nereye nasıl atacağız bulamadım yardımcı olabilen olur mu. Bende gözükmüyor klasörler mesela gizli şeyler açık olmasına rağmen.

Teşekkürler simdiden.

 
"By default your User Data Location is now located within the Users\[Your Mac Username]\Library\Application Support\Sports Interactive\ folder. Inside this folder will then be a Football Manager folder for each version of FM you have run on that computer.

By default this folder is hidden, so to access you need to do as follows:

- Open Finder

- Click ‘Go’ from the menu bar

- Press and hold down the ‘Option’ (Alt) key

- This will bring up the ‘Library’, click to enter then go to ‘Application Support’ -> ‘Sports Interactive’"
  • heritage  (24.11.22 11:14:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.