Dünya Kupası Günde 4 maç?

Eskiden dünya kupasında ilk günlerde sanki günde en fazla 2 maç bilemedin 3 maç yapılırdı sanki. Şimdi günde 4 maç yapılıyor.

neden acaba?

sanıyorum ki liglere verilen arayı çok uzatmamak için.

  • onurrrrr  (23.11.22 18:21:06)
nerem dogru ki durumu var, cl maclari vs de dengesiz oldu bu sene, fikstur sikisik, christmas haftasina zaten dokunamaz, tam 1 hafta birakmislar 18inde finali koymuslar, kisin dunya kupasi yaparsan olacagi bu, bu arada 2018'de de grup asamasinda 1 gune 4 mac denk geldigi olmus yani

  • speedy  (23.11.22 18:30:04 ~ 18:38:22)
önceki senelerde de günde 3 ila 4 maç oluyordu. farklı olarak bu sene organizasyon süresi bir kaç gün daha kısa ve boş gün sayısı da önceki senelerden daha az. o yüzden grup aşaması açılış hariç her gün 4 maç şeklinde. bunun dışında çok da bir fark yok önceki senelere göre.

2022: digitalhub.fifa.com
2018: digitalhub.fifa.com
2014: www.product-reviews.net
  • kanatlı kontun müşfik öpücüğü  (23.11.22 18:33:22)
turnuva süresi daha az bu sefer. sebeplerini speedy açıklamış. o yüzden. normalde standardı dediğin gibi üç maçtır grup aşaması için.

  • mark greg sputnik  (23.11.22 18:33:42)
grup aşamalarında günce 3 maç olurdu eskiden.
sadece grup aşamasının son maçlarında günde 4 maç olurdu. böyle aynı gruptaki maçlar aynı saatte başlar eş zamanlı oynanırdı.

bu sene en başından beri grup aşamasında günde 4 maç oluyor. ufak bir hızlandırma söz konusu yani. bence daha iyi oldu. grup maçları zaten en keyifsiz maçlar.
  • abelardo  (23.11.22 20:38:09)