[]

Krediden para çekebilir miyim?

Merhaba. Hesabımda hiç param yok. Ziraat Bankkart Genç hesabım var. Yani hem banka hem de kredi kartına sahibim. Kredi kısmında bir miktar kullanılabilir limitim var. Buradaki parayı çekme şansım var mı?
 
kullanılabilir nakit avans limitiniz sanırım önemli olan. Eğer varsa öyle bir limit kullanabilirsiniz.


  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (23.11.22 12:46:52) 
Kredi kartı bilgilerinden kullanılabilir nakit avans miktarını kontrol edip, o kadar parayı banka hesabına aktarıp nakit olarak bankamatikten çekebilirsiniz.


  • Nerdian  (23.11.22 12:51:06) 
Oradaki parayı çekme şansınız var. Eğer "nakit avans limiti"siz varsa. Vardır.
Bankamatiğe gidip kredi kartını sokup "nakit avans çek" diyebilirsiniz. Veya internet şubesinden de sanırım kredi kartından bir yere (kendi hesabınıza da) para gönderebilirsiniz oradan.

Kredi kartı ödeme tarihinde bu parayı ödeyemeyecek gibi görünüyorsanız "taksitli nakit avans" çekmek daha iyi olabilir sizin için. O seçeneğe de bakın.
  • michael_knight  (23.11.22 13:04:58) 
Çekebilirsiniz. İki tür nakit avans var:

Hesabınıza tanımlı nakit avanslara genelde günlük faiz işletilir. Birkaç gün içerisinde kapatırım diyorsanız bunu kullanın.

Kredi kartınızla çekebileceğiniz taksitli nakit avanslara aylık faiz işletilir. Kredi kartı ile taksitli harcama yapmış veya kredi çekmiş gibi olursunuz.
  • perferil  (23.11.22 13:35:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.