köprücük kemiği bölgesinde şişlik

yine ben. boynumun sol tarafıyla omzum arasında (köprücük kemiğinin birazcık üstünde) ufacık, yuvarlak bir şişlik farkettim. belki sağda da var emin değilim. ellediğimde herhangi bir ağrı ya da acı mevcut değil. bu normal birşey mi hani düğüm falan mı? yoksa ne bileyim, internette akciğer vs. uzak organ kanserlerinin metastazıyla oluşan bir şişlik olabileceğine dair birşeyler de yazıyordu tedirgin oldum ben de. hafiften de bir baş ağrım var. nedir bu yardımcı olabilecek misiniz?

çok büyük ihtimal sadece derideki bir yağ bezesi hatta derindeki bi sivilce bile olabilir.

  • orpheus  (22.06.10 07:27:18)
%99.9 anlamsız bişi. ama için rahat etsin diye bi akciğer filmi bi de batın ultrasonu çektirirsin. bazan lenf nodülleri öyle şişiyor, bazan da yağ bezesi çıkyor.

not: başağrılarının da %90'dan fazlasının stres kaynaklı olduğunu biliyor mudun? :)
  • no avalon  (22.06.10 11:23:56 ~ 11:24:41)