[]

motosikletli duyuru kullanıcılarının kullandığı app'ler

selamlar, öncelikle tekeriniz düz bassın.

hangi app'leri hangi amaçla kullanıyorsunuz? neleri önerirsiniz?

şimdiden teşekkürler, iyi yolculuklar.

edit 1: motosiklette interkom ile müzik yapıyorum. güvenli olanı budur. ancak ben başka neler var onları merak ediyorum. mesela yağmur track etme gibi gibi.

 
Motosiklet kullanırken hiçbir app. Müzik falan, yapmayın.

Yakıt alırken motordan ayrılmadan telefonla ödeme yapmak için Maximum mobil (Opet, petrol ofisi). Bir de motora özel değil ama Google maps konum geçmişi açık, sürekli nereye gitmişim, kaç kilometre yol yapmışım kaydediyor arka planda.
  • orient blue  (20.11.22 22:59:17) 
poseidon system.

motorda rüzgarın aşırısı en sevmediğim şeylerden. bir süre sonra kaska tokat gibi vurmaya başlıyor ve iş umut sarıkaya tipi mutsuzluk tanımına dönüşüyor.

tr-tr.facebook.com
  • onemoremile  (21.11.22 13:41:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.