[]

beacons.ai benzeri site (sayfa oluşturma, organize etme)

beacons.ai benzeri farklı site var mı?
Tam istediğim şekilde organize edemiyorum bu siteyi kullanarak. Bi tık daha özgür ve kullanışlı bir şey arıyorum.

beacons.ai bilmeyenler için aradığım şey şu:
Bu site bana kendi istediğim uzantıyla bir sayfa veriyor (instagram profili gibi) ve ben link, fotoğraf, yazı vs ekleyerek tasarlayabiliyorum o sayfayı. Atıyorum menü yükleyebiliyorum. Ya da bir bağış kampanyası oluşturup insanların bu link üzerinden takip etmesini sağlayabiliyorum. Direkt bir internet sitesi açmak yerine daha basit bir şekilde yapabiliyorum istediğimi.
Ama şu an beacons.ai alternatifi bir hizmet lazım.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.