[]

youtube vanced güvenilir mi? android uzmanı varsa

bunu telefona kurdum artık kullanılmıyor kaldırdım. Bankacılık vs de telefonda ve kullanıyordum güvenilir midir?
 
sıkıntı olmaz.


  • mstiteltr90  (20.11.22 11:46:16) 
sonuçta açık kaynak bi uygulama değil ki olamazdı da, var olan bir uygulamanın modlu hali. teorik olarak içinde zararlı yazılım olabilir ama bildiğim kadarıyla böyle bir durum tespit edilmedi yani bildiğimiz kadarıyla güvenli. ama vancedi kaynağından değil de başka sitelerden indirdiysen o aradaki dağıtımcılar da bişeyler yapmış olabilir bilemezsin.
rootlu telefonda root erişimi veya accesibility yetkisi vs. vermediğin sürece yapabilecekleri sınırlı çok bi sakıncası olmaz. bildiğim kadarıyla bu tarz yetkiler de istemiyordu.

  • konetsu  (20.11.22 11:47:18) 
Ben guvenmezdim, cunku Vanced'i gelistirenler tas mi yesin?

Acik bir gelir modeli gozukmuyor, bu demek ki muhtemelen aciklanmak istenmeyen bir gelir modeli var. Tartisilmis da zaten, kimse bilmiyor nasil para kazandiklarini.

www.reddit.com
  • sertac akin  (20.11.22 13:18:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.