[]

taksi ücreti

taksi durağını aradım yazın aynı duraktan aynı mesafeye giden taksi 50 lira almıştı

az önce aynı duraktan gece 10 da taksi çağırdım 30 lira tuttu aynı yol

bu nasıl oldu ?

 
Valla yazınki kaziklamiş bence.


  • Amaranta ursula  (19.11.22 22:53:03) 
benzin fiyatlarına göre oynuyor olabilir mi? yazın annemler tup aldı 350tl ödediler ben geçen hafta aldım 320tl ödedim mesela.


  • e mice  (19.11.22 23:01:07) 
bitaksi'den aynı güzergahı seçip bakın kaç tl tutuyor sarı taksi. yazınki arkadaş taksimetre açıp gelmiştir belki.


  • dr doofenshmirtz  (19.11.22 23:09:05) 
Yazın kazıklamışlar. Muhtemelen duraktan gelirken açmış taksimetreyi. Arada da dolandırmış.


  • nawar  (19.11.22 23:24:28) 
gece trafik olmamış olabilir.


  • gurur  (20.11.22 19:07:44) 
50 lira tuttuğunda aşırı trafik varsa, trafikte beklerken de belli bir periyotta taksimetre artıyor.


  • John Bloor  (21.11.22 12:40:22) 
@gurur
@john bloor

trafik yoktu hocam bomboş yolda aynı güzergahta ilerledik

taksi durağından çıkarken taksimetreyi başlatmış olabilir, sık kullanmadığım için böyle bir şeye binerken dikkat etmedim artık bakarım :)
  • freebird5406_2  (21.11.22 15:25:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.