Kolyemi kaybettim

Bugün bütün gün dışarıdaydım. Kolyem açılıp düşmüş. Bayağı yürüdüm. Çarşıdan geçtim falan. Hayli kalabalıktan geçtim. Oturduğum yerleri arayıp sordum oralarda yokmuş. Yolda düşürdüm muhtemelen. Bulma imkanı var olur mu? Ne yapabilirim bulmak için. Çok üzgünüm altındı.

Altinsa hic sansi yok, zabitanin kayip esya birimine sorabilirsin ama belki bi insan evladina denk gelmistir kolye.

(Metrodan inerken degerli bir sey dusurmustum, 50 60 adim atip geri dondum, bulamadim. Aninda ucuruyorlar :))
  • brkylmz  (19.11.22 19:59:13)
O çoktan çalınmıştır. Gerçi, insanlar yerde bulduğu şeylere öyle bakmıyor ama...

  • nawar  (19.11.22 20:02:25)
Ben ulaşım kartımı yürüdüğüm yolu takip ederek bulmuştum. Bütün gün dışarıdaysanız biraz zor. Hafızanızı tarayıp ipucu arayın. Beyin böyle olaylarda çok güçlü. Ben kartımın cebimde olduğu son anı hatırlamıştım. Doğal olarak o andan sonraki yerleri düşünebilirsiniz. Siz de belki kolyenizin boynunuzda olduğu son anı hatırlayıp seçenekleri azaltabilirsiniz.

  • dissendium  (19.11.22 20:05:44)
Umitsizlik vermek gibi olmasın ama gecen gun marketten para ustu 20 lirayi fisle beraber aldim elime poşeti bi elimden digerine alirken sanirim dusurmusum belki 1 dk sonra fark ettim geri dondum fiş yerde icinde 20 lira yoktu aninda ucurmuşlar :)
Belki bulan iyi biridir de zabitaya falan birakmis olabilir. Cok once dusen telefonumu bulan şahıs zabitaya vermiş sagolsun.
Bulundugunuz yerde bir yardimlaşma grubu gibi instagram hesabi varsa onlardan da rica edin. Bizim burda trafik yardimlasma diye bir sayfa var kayip ilanlari cok oluyor.
  • metos  (19.11.22 21:00:10)