[]

Adobe ortak girmek (Mac)

Netflix, Spotify için insanlar ortak hesaptan giriyorlar. Adobe için de böyle bir şey mümkün mü? Atıyorum üyeliği olan birine aylık belli bir miktar ücret ödeyip hesabını ortak kullanabilir miyiz? Macbook için soruyorum.
 
2 farklı bilgisayardan çalışmanıza izin veriyor.
Gündüz ofiste, akşam evde çalışmak isteyenler için.

Ama aynı anda çalışmaya izin vermiyor olabilir.

Bu arada öğrenci maili varsa çok ucuza abonelikleri.
  • anten  (19.11.22 16:07:27) 
Sadece Illustrator ve binde bir Premiere kullanacak biri için çok ucuz değil aslında öğrenci bile olsa. Yoksa direkt öğrenci alıp geçeceğim ama bu durumda çok mantıklı gelmiyor.


  • gallienus  (19.11.22 16:36:29) 
Evet oluyor. Ortak kullanabilirsiniz iki kişi.
Hesap bu kişilerden birine ait olacağı için diğerinin o kişiye güvenmesi gerekiyor.

  • michael_knight  (19.11.22 19:01:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.