[]

Adreste bulunmayan yabancının sınırdışı edilmesi üzerine

Türk asıllı rus vatandaşı eski kız arkadaşım evindeki iskan sorunu sebebiyle yine legal olarak gelen abisini kendi adresine kaydedemedi. notere gittik ve noterde bu kişi bende kalıyor şekilde taahhütname verdik. Bu belgeyi de göç idaresine teslim etti.

bi kaç hafta önce göç idaresinden polis geldi ve evde yaşayan biri var mı dedi. o sırada aklıma yaptığımız bu taahhütname gelmedi ve yok dedim.

arkadaşımın abisinin sınırdışı edilme ihtimali varmış şimdi. polislerin geldiğini de arkadaşıma söylememiştim. kazara bana sordu polisler geldi mi diye.

konu hakkında bilgisi olan var mı, durumu düzeltebilir miyim? artık görüşmüyoruz diye bilerek onlara kötülük yaptığımı düşünmelerini de istemem.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.