[]

Ayakkabı büyük gelince?

Derdini seveyim sorusuyla karşı karşıyayım. :)

Ayakkabılarla ilgili bir sorunum var. Boydan büyük oluyor, yanlardan tam ya da dar. Dolayısıyla "ee bi küçüğünü al" çok işe yaramıyor bende.

Şimdi sanki boydan büyük gelince ayakkabıcılar sanki bir tabanlık veriyordu ve boy sorunu halloluyordu. Böyle bir şey var mı? Ya da ne çözüm önerirsiniz?

 
evet taban ekliyorlar içine. en iyi çözüm o zaten.


  • neira  (15.11.22 13:43:54) 
buçuklu numaralar bu işe yaramıyor muydu yani 36 uzunlamasına biraz büyükse 35,5 alsanız boy olarak tam olur yanlardan da geniş olur?

bu arada nick + 36 numara detayı verilmesi bana masumca gelmedi fetisciler burayı yıksın mı istiyorsunuz !!1!1!1
  • ananiyimioguz  (15.11.22 14:29:04) 
@ananiyimioguz
ben sildim ama seninki kaldı =))
bir küçük numara kalıp olarak dar olduğundan yanlar sıkıyor illaki.
  • mor oje  (15.11.22 14:32:26 ~ 14:33:43) 
Buçuklu ayakkabıya kalıp koydurup 0.25'li numara yaptırmıştım ben bir keresinde. Bildiğim kadarıyla ayakkabının boyu kısaysa çözüm yok ama boyu tam gelip yanlardan sıkıyorsa kalıba koyup genişletebiliyorlar (bu sadece deri ayakkabılarda işe yarıyordur belki).


  • kobuzchu kiz  (15.11.22 14:34:46) 
Boyu tam alıp genişlemesi için kalıba konabilir deri ayakkabılar.


  • kisa  (15.11.22 16:19:25) 
@kisa daha kucugu yoktu :( bi de spor ayakkabi bu


  • mor oje  (15.11.22 16:22:06) 
Ayakkabının ucuna gazete kağıdı doldurulabilir o zaman:>)


  • kisa  (15.11.22 18:39:32) 
@kisa ahaha ben su tabanligi bi deneyeyim :)


  • mor oje  (15.11.22 21:24:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.