Schengen Randevusu - Tüm Tarihler Dolu

iDATA İzmir şubesinden randevu almak istedim fakat bu yıl içinde hiç boşluk yok. Ne önerirsiniz?

Başka şehirden (Ankara) başvurmak? Başka ülkeye (Yunanistan) başvurmak? Aracı kurum? Yeni yılı beklemek?

Son 3 vizem Almanya'dan ve 1'er yıllık. Ve bir acelem yok.

Bu devirde her türlü sorunu çıkarıyorlar, en temizi başka şehirden şansını denemek

  • lcha  (15.11.22 11:10:55)
Seyahat planı dışında bir yerden başvurmanı önermem. Şu an reddetmek için bahane arıyorlar. Tam dediğin senaryoda kolay diye yunanistandan vize almaya çalışan bir arkadaşım reddini yedi geçen mesela. Başka şehirden aynı yere başvur derim.

  • roket adam  (15.11.22 11:19:48 ~ 11:19:58)
ben haziran 2021-aralık 2021 arası 6 ay randevu almaya uğraşmıştım geçen sene. belli saatlerde randevular açılıyor, aklına geldikçe girip sistemden kontrol etmeni öneririm, ben de öyle alabilmiştim, aciliyetim yoktu allahtan. iş seyahati için şirketler fln uğraşanlara allah kolaylık versin. belki konsolosluktan birileri varsa tanıdık yardımcı olabilirler ama o yolu da sadece belli ülkelerden çok fazla vize talebinde bulunmak durumunda kalan şirketler kullanıyor genel olarak. standart bir bireye bu güzelliği yapacaklarını düşünmüyorum. o dönemde ben de bu süreçten sıkılıp abaya araştırmıştım ama aracı şirketin fln yapabileceği bir durum yok dendi bana.

  • sirkelimon  (15.11.22 14:50:41 ~ 14:51:35)
Bugün izmir'den iş amaçlı Almanya schengen vizesine başvuru yaptık. Kimse doluluktan vs bahsetmedi. Firma aracılığıyla yapılan kurumsal başvuruların önceliği oluyor ama şahış başvurularının bu derece askıya alınması çok üzücü. Aciliyetiniz varsa ve maddi durumunuz uygunsa ARAYA VIP VİZE DANIŞMANLIK firması sokun. 1-2 hafta içinde vizeniz çıkar.

  • grabbing hands  (15.11.22 19:05:19)
gece 12 den sonra bakın.

  • sttc  (15.11.22 20:22:03)