7 günlük çaylak yapılmışım, nedenini nasıl öğrenebilirim?

son 10 günde 3-4 entry girdim hepsi çok güzel debelik entry'lerdi muhtemelen ya çok eski entry'lerden bişeylerdi ya da dün ki patlama sırasında görsel linki vermiş, yarım saat sonra da silmiştim belki ondandır.

mesaj ya da mail gelmemiş tesadüfen profile tıklayınca gördüm. nedenini nasıl öğrenirim? hesapta hem çaylak hem lametli yazıyor

edit: şimdi hatırladım elemanın biri dün 2016 patlama videosunu paylaşmış ben de ona aptal mısın kör müsün insanları galeyana getirme falan demiştim mesajda o yüzden olabilir mi? o da bana küfretti sonra ve onun da hesabı komple uçurulmuş.

modlog'a bakın.

  • anon1m  (15.11.22 01:26:44)
son 20 modlog'un tamamı benim kendi kendime sildiğim entry'ler bişey yok orada

  • avatar is back  (15.11.22 02:00:28)
birine mesajla sövmüş olabilirsin.

  • durbidakka  (15.11.22 09:20:58)
lanet yazılmıssa trollük de yapmis olabilirsin.

  • evimin paspasi  (15.11.22 10:13:50)
yok trollük yapmıyorum da "aptal" demiştim dünkü elemana. bundan dolayıysa haketmişimdir doğrudur.

yalnız entry'ler tam görünüyor çaylak gibi de değil. ne farkı var normal yazarlıktan bunun anlamadım
  • avatar is back  (15.11.22 11:21:43)
Bu süreçte yazdığınız entryler görünmeyecek, çaylak gibi olacaksınız, 1 hafta dolduktan sonra görünecek. Eski entryler görünmeye devam edecek.

  • gallienus  (15.11.22 12:09:40)