cigarillo önerisi

selamlar, hayatı boyu sigara içmemiş (36 yaşındayım) biriyim. geçen hafta bir arkadaşın captain black red içtiğini gördüm ve kokusu gerçekten hoşuma gitti. gidip brown ve red alıp denedim. ama haliyle içene değil de yanındaki kişiye kokusu hoş geliyormuş.

bunun daha aromatik olanı, damakta daha fazla tat bırakanı var mıdır? önerilerinizi bekliyorum.

Punta cana brown kahveyle çok güzel gidiyor. Puro ama içimi rahat. Captain black de sorun yaşamadıysan bunda da yaşamazsın. Tabi içine çekme ciğerini söker ;d

Captain black mango veya cherry vardı bunlar da güzel ve aromatik cigarillolar. Ekipte torbacı gibi bi arkadaş vardı sağolsun mangolusunu almıştı bana kesin dene onu.

O değil de 600 lira verebilirim diyorsan phillies blunt ballı puro var birayla ve kahveyle güzel gidiyor. Yazarken canım çekti ya.
  • sarahkerrigan  (14.11.22 21:38:27)
cigarillolar aroması ve kokusu güzel olmakla beraber normal sigaradan daha ağırdır. bu sebeple hiç bu toplara girmeyin derim. bu işler böyle böyle başlıyor :)

ha illa ben yine de deneyeceğim derseniz de moods önerebilirim. filtrelisi ama. filtresizi çok ağır.
  • teritori  (15.11.22 12:07:52)