[]

Eindhoven havalimanina ulasim

Ya gidis gelisi dusunmeden bir bilet aldim ama cok erken, normalde Breda'da kalacaktim shuttle falan olacagini dusunup ama yok gibi duruyor. Ulasim icin sadece central ve Best istasyondan otobus gozukuyor.

Baska sehirlerden direk baglanti shuttlelari var midir acaba, eindhoven yerine nereden otel bakabilirim vs.. Amsterdam veya Breda'da olsa iyi olur cunku konaklama imkanim var ama dedigim gibi ulasim yok gibi. en gec sabah 8'de havalimaninda olmam lazim. Omio hep aktarmali cozumler onerdi acikcasi sabahin o saatinde kis sogugunda ondan ona ugrasmak istemiyorum. Eger yoksa otel bakacam.


 
seneler evvel bende benzer bisey yapmistim, sabah 7-8 gibiydi ucak 5 gibi amsterdamdan alana shuttle vardi, bence internete yazilsa bulunur, oyle bulmustum...


  • hewit  (14.11.22 17:38:04) 
Terravision'un varmis sanirim shuttle Amsterdam'a ama sitesinde kendi tarihlerimi girince cozum bulunamadi diyor


  • mirafiori  (14.11.22 17:46:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.