Ozel ders saat ucretleri ne kadar?

C1-C2 seviyesi icin aralik nedir acaba? ders isteyen biri var ben biraz gonullu davraniyom bu islerde. akil lutfen

Min 300₺. Zaman kıymetli.

  • ruhen hastayim ben  (13.11.22 15:29:19)
eksisozluk.com

Bu başlıkta bir sürü ilan var inceleyin isterseniz.
  • demirKamil  (13.11.22 16:08:17)
Boş zamanına bağlı. Bana şu an hafta içi bir saat 500 TL ders ver deseler vermem çünkü inanılmaz yorgun oluyorum. O bir saati dinlenmeye harcıyorum. Üniversite öğrencisiyken çok özel ders vermiş biri olarak ben bir saatimi kaç TL'ye satarım diyerek karar verebilirsin. Ve hiçbir zaman 1 saat 1 saat olmuyor. Öğrencinin tam zamanında size gelmesi bile 1 saatlik kayıp olabiliyor.

  • dissendium  (13.11.22 21:03:56)
c1-c2 seviyesinde birisi ders alıyorsa epey spesifik bir şey için gelmiştir diye tahmin ediyorum. en aşağı saati 25-30 euro'nun lira karşılığı neyse onu isterdim ben. 1 saatlik dersin hazırlığı da bir o kadar sürer zaten eğer dediğim gibiyse durum.

  • reavelyn  (13.11.22 22:04:47)