8 yaş erkek çocuk için oyuncak önerisi

malum ara tatile girdik. bir hafta yeğenlerim kalacak bizde. canları sıkılmasın diye oyuncak alacağım fakat sitelere bakmak çok yorucu. deneyimleyip memnun kaldığınız ürünler varsa paylaşırsanız sevinirim.

çocuklar erkek ve 6-8 yaşlarında.

genel olarak lego yapmayı seviyorlardı en son vakit geçirdiğimizde. lego alacağım ekstra bir iki eğitici ve eğlenceli oyuncak da almak istiyorum.çünkü benim de ilgilenmem gereken ekstra işlerim olacak ve çocuklar boşta kalınca çizgi filme takılı kalsınlar istemiyorum.

büyük olanın hava durumu deprem yağmur gibi olaylara çok ilgisi var. yani yağmur yağdığında aşırı heyecanlanıyor cama koşuyor hepimizi hazır ola geçiriyor izleyelim diye :d tsunami fırtına hortum dilinden düşmüyor... böyle bu konuyla ilgili orijinal aktiviteli ürünler aradım ama pek seçenek çıkmadı gibi ya da detaylı arayamadım. böyle bir ürün olsa süper olur.

benzer yaşlardayken en sevdiğim şey maket yapmaktı :) uçak , gemi , araba

hem çok zaman alıyor, hem dikkatini tek yöne topluyor, hem de el becerileri gelişiyor.

www.amazon.com.tr

  • janavarorion  (12.11.22 15:56:34)
sorti ve reverì oyunlarına bakın derim. 8 yaşında erkek çocuğu bayılıyor, 6 yaşın ilgisini çeker mi pek bilemedim.
monopoly de iyi fikir. siz de katılıyorsunuz aralarına.

  • lovemyself  (12.11.22 21:39:32)