[]

Orijinal Furminator Tespiti

ty.gl

Sizce linkteki ürün sahte mi?
Mayıs 2021’de 60₺’ye almıştım. Hiç sahte olduğunu düşünmedim kullandım ve beğendim bu zamana kadar. Ama şimdi suzionline instagram sayfasında bu sarı furminator’ü direkt sahte furminator hiçbir işe yaramadı diyerek kenara attı. Şüphe ettim eski siparişlerimden baktım, yorumlarda da sahte diyen olmamış ama ambalajını da attım çoktan, nasıl anlaşılır sahte olup olmadığı?
Tüyleri güzel topluyorsa farkeder mi sahte olması?

 
Sadece sunu biliyorum. Amerika amazonda dolu turk satici sahte furminator satiyor. Hatta firma tespit etti ve turkiyeden acilan hesaplari suspent etti. Baya bir olay oldu turk furninator saticilari amerika amazonda. Alibabadan alip satiyorlardi. Bu adamlar ayni zamanda trendyolda fln sa satici


  • oscar  (12.11.22 18:51:32) 
Bana sahte geldi, neden derseniz Fransa'dan furminator 7cm yazınca sizinkine benzer çıkanlar Trendyol ya da ciceksepeti. Burada satilanlar ile alakası yok.


  • logisticsmanager  (12.11.22 20:42:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.