Polonya'ya gitmek

Bir iş için Polonya'ya gitmem gerekiyor. Daha önce gittiğim yer değil. Uçak biletleri anlam veremediğim kadar pahalı. Berlin'den git trenle geç diyen oldu. Berlin uçak biletleri de pahalı. Yok mu Polonya'ya gitmenin ucuz ve gerçek bir yolu?

frankurta daha ucuz olabilir biletler. ordan da otobüs yaparsın

  • kveldulv  (11.11.22 19:23:03 ~ 19:24:23)
neresi ucuzsa oraya uç, oradan flixbus'la polonya'ya geç.

  • sir gawain  (11.11.22 19:28:49)
ne zaman, Turkiye'de hangi sehirden ve Polonya'da hangi sehre gideceksiniz?

  • supergirl  (11.11.22 19:42:28)
@supergirl büyük ihtimalle önümüzdeki hafta perşembe günü, istanbul - gliwice.

  • saykotek  (11.11.22 19:47:47 ~ 19:52:00)
uf cok yakin tarihmis. biletler zaten cok pahali normalde de. baktim Kasim ayi boyunca en ucuz gidilen Orta Avrupa sehri Stutgart, o da 140 euro, ki oradan da gideceginiz yer uzak.

gr.skyscanner.com

12 saatte UK aktarmali Krakow var 170 euro. ama UK vizeniz de olmasi gerek bunun icin. Krakow'dan da otobuse filan binmeniz...
gr.skyscanner.com
  • supergirl  (11.11.22 20:10:59 ~ 20:13:08)
berlin üzerinden aktarmalı krakow a gittim, hayatımda o kadar berbat bir deneyim yaşamamışımdır. katowice biletlerini takip edin. benim gidişim o kadar travma yaratmıştı ki, dönerken ilk karşıma çıkan varşova uçuşunu almıştım.

  • pwnography  (11.11.22 20:11:44)
ben Berlin'e uçup oradan araba kiralayıp geçmiştim. o şekilde hem zamandan tasarruf etmiştim hem de ucuza gitmiştim.

  • kuzey li  (11.11.22 21:32:54)
sofya üzerinden de bakılabilir. ist - sofya otobüsle 400tl. trende var ama uzun sürüyor.

  • scudman1  (11.11.22 21:36:10)