11.11'de İndirim Gören Var mı?

Ben sepete almak istediğim birkaç şeyi attım, akakçe'ye ekledim, aratarak da baktım fakat inen bişey görmedim. hatta bazıları yükseldi bile. Bu kadar reklam neyin reklamı daha? hala indirim bildirimi gelip duruyor. bakıyorum doğru düzgün bir şey yok.

tanıştırayım efendim: türkiye!

  • yazar yazmaz yazan yazar  (11.11.22 15:54:15)
Uzun süredir mesela hb üzerindeki hb satışlı airpodsu takip ediyorum indire indire 4900e indirebildiler mesela kampanya yokken 5000-5150 civarı oynuyordu, ciddi bir indirim göremedim, zam var sadece Türk kahvesi mesela uçmuş 6,5 lira olan kahve 20 TL den aşağı yok şuan banka kampanyaları firmaların yaptığı 11.11 kampanyalarından daha iyi indirim yapıyor

  • Gebeş kaplumbağası  (11.11.22 15:56:22)
Bol bol tuvalet kağıdı aldım familiadan, 96lı 190 liraya önce, sonra 96lı 260 liraya, bir kaç ayakkabı kazak, mont falan aldım.
Elektroniktede de ihtiyaç varsa alınabilecek ürünler oldu ama güzel indirimler 2 sene önce bitti maalesef, geçen yıl ve bu yıl firmaların elektronikte indirim güçleri kısıtlı sayılır kur enflasyon ve belirsizlik sebepli.

Bir de indirimler iyiyken de insanlar şikayet ederdi, bu anlayış ile alakalı bir durum, ben mesela tam istediğim model indirime girsin diye beklemem, mesela geçenlerde trendyolda kazanlı ütü indirimi oldu tefalin, piyasası 4 bin lira üstü iken 2500e verdi adamlar, sen philipsin x model ütüsü indirime girsin diye beklersen çok beklersin, esnek olup indirime giren modeli de tercih edebilmek gerekir.

edit: bir şey daha eklemek istiyorum, mesela geçenlerde dh ölücüleri kendi fırsatlarını yaratmışlardı, hepsiburadanın şimdi al sonra ödesi var, kasımda al ocakta öde diyor galiba, yapı kredinin 6 ay 0 faiz ertelemesi mi ne varmış adamlar onla alacaklarını aldılar, bugün aldıklarını, önümüzdeki ağustos 6 taksit falan ödeyecekler, şu enflasyonda indirim olmasa bile büyük indirim bu aslında, bugünkü memur insan bugünkü maaşına bakarak tv aldı belki ama ödemeye başladığında iki kere zam almış olacak.
  • atom karincanin torunu  (11.11.22 16:11:06 ~ 16:13:28)
Akakceden ben de bakıyorum. Sepette ekstra indirim olan ve kuponlu ürünleri gösteremiyor. Hb den baya şey aldım hiçbiri akakcede yoktu.

  • jazzabel  (11.11.22 16:26:58)
hb’de birkaç gün önce 498 lira olan bir ürünü sepete eklemiştim. su an 598 :) ben pek indirim görmedim açıkçası.

  • orient blue  (11.11.22 16:30:15)
sepete 3 parça ürün ekledim. kasım ayı başında 1.710 TL idi, bugün 1.860 TL.

  • tantunisultansuleyman  (11.11.22 16:52:58)
O güzel indirimler biteli çok oldu, en son Kasım 2019'da pikap yenilemek için ciddi indirim yakalamıștım Hepsiburada sitesinde: 5500 lira yerine 2450 liraya almıştım Denon DP-400 pikabı. Şimdi ancak tuvalet kağıdı indirimi kovalıyoruz.

  • mahsus mahal  (11.11.22 17:02:35)
Bu gün sepette ekstra %15 indirimle 4lü tadıbu aldım hepsiburadadan, tanesi 51 bucuga geldi. Bazı ürünlerde gerçekten indirim var. Havlu kağıt ve tuvalet kağıdında mesela.

  • rockinside  (11.11.22 17:50:05)
bizim milletin indirim algısı biraz değişik. gerçi sanal alışverişe bakış açısı biraz değişik. şöyle diyim. insanlar zannediyor ki takip ettiği tüm ürünler 11.11 gibi indirim günlerinde tak diye ucuzlayacak. öyle bir dünya yok arkadaşlar. yurtdışında da yok emin olun. belli başlı ürün ve modellerde indirim olur. siz "indirim olmuş ürünler" arasında seçip kendinize uygun ürünleri almalısınız.

atıyorum adidas'ın xyz1000 model bir ayakkabısını beğendiniz aylardır takip ediyorsunuz indirim günü geldi baktınız indirim halen yok. ona indirim zaten olmayacaktır geçin onu. siz adidas'ın indirim olmuş ayakkabıları arasında tercih yapacaksınız. örneğin xyz900 modeli inmiştir belki veya xxx1000 modeli inmiştir veya zzz1000 modeli inmiştir. bunlar arasında gezinip size uygununu alacaksınız.

yoksa "sepete attım indirim olmadı" olayı dünyanın hiçbir yerinde yok.
  • mr.goodcat  (11.11.22 17:52:48)
Prfum aldim 200 tl indirimle

  • lapaz  (11.11.22 19:32:35)
bisu'da güzel indirim vardı su aldım sdafsd

  • bir soru sorcam  (11.11.22 20:09:24)
İndirime hiç gerek yok hb'nin şimdi al Şubat'ta öde kampanyasına abandım şahsen.

  • uvcray  (12.11.22 00:20:27)
bunun turkiye'yle alakasi yok abi. her yerde bu tip uydurma "indirim" kampanyalari var.

  • hot potato  (12.11.22 01:03:18)