[]

hotmail tls protokol yükseltme

selamlar

yıllardır hotmail adresi kullanıyorum. bugün microsoft'tan mail geldi, mailinize pop3/imap4'e hala tls 1.0 veya 1.1 protokolünden bağlanıyorsunuz, 10 aralık'tan itibaren bu protokol artık iptal, maillerinize ulaşmaya devam etmek için tls 1.2'ye yükseltmeniz lazım diye. çok teknik şeyler ben hiçbir şey anlamıyorum.
hala iphone 6s kullanıyorum 13.1.3 yazılımını üstelik, kaç yıldır güncellemedim. acaba bunu mu kastediyor? iphone yazılımımı güncellemek sorunu çözer mi?

 
ios sürümü ayni kalabilir. Yeni bir mail app i kullanmaniz gerekir. Ben "Spark" kullaniyorum.


  • VIPCH  (11.11.22 18:31:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.