Paralı hangi platformları kullanıyorsunuz?

Dizi film izlemek için ya da müzik dinlemek için ya da başka aktivite de olur para vermek şart sadece.

Ben YouTube premium kullanıyorum öğrenci hesabı aylık 5 liraya denk geliyor. Onun dışında bir şey yok. İş bulursam cambly almayı düşünüyorum.

-Spotify
-Amazon Prime video
-Storytel
-Udemy
  • sam martin  (11.11.22 01:00:00)
Amazon Prime
Spotify
Netflix
  • pavlis  (11.11.22 01:03:38)
Amazon Prime
Netflix
Disney+
Youtube Premium
Spotify
IPTV
Xvideos Red
Pornhub Premium
Beş Altı Tane Onlyfans Hesabı
MUBI
  • coldegezenkutupayisi  (11.11.22 01:11:03)
Amazon prime,blu,netflix

  • yazdonumu  (11.11.22 03:51:33)
Spotify, netflix, youtube, amazon prime, disney+, gain, arada bir storytel.

Gain dışında hepsini aktif kullanıyorum.
  • akhenaten  (11.11.22 06:30:19)
amazon prime
youtube
spotify
netflix
  • cooperr  (11.11.22 06:34:45)
Bende bir tek YouTube öğrenci kullanıyorum başka yok ama o da 19,5 olmuş nerede 9 lira?

  • etna  (11.11.22 07:31:43)
Hiç birini kullanmıyorum. Subscription ekonomisinden nefret ediyorum. Reklamları da pihole ile hallediyorum.

Onun haricinde en çok para harcadığım platform steam'dir muhtemelen. 369 tane oyun almışım şimdiye kadar.
  • plutongezegendegilmi  (11.11.22 08:21:11)
Spotify
Netflix
Amazon prime
Gain alicam bi de.
  • mor oje  (11.11.22 08:42:54)
Mobilde editleyemedim; mubi ve blutv baskasinin hesabi seklinde kullaniyorum ayrica. Olmasa mubi’yr de para verirdim

  • mor oje  (11.11.22 08:43:39)
netflix
amazon
ssport
beinconnect
youtube
spotify
amazon
dsmartgo
blutv
  • mikahakkinen  (11.11.22 09:27:11)
spotify
netflix
amazon prime
disney+
s sport
blutv
mubi
youtube premium
storytel
  • unalub  (11.11.22 09:47:33)
içerik platformu olarak youtube premium ve spotify var (bir de ücretsiz gelen bi blutv hesabımız var, artı olarak netflix ortaklığı var onu unutmuşum). eskiden daha çoktu da artık gerisini torrentten hallediyorum, 50 tane platform oldu hepsine abone olmakla uğraşamam.

  • roket adam  (11.11.22 10:36:16 ~ 11:01:09)
netflix
spotify
amazon prime
disney+
hbo max
nordvpn
turkcell tv+
blutv (esimin sirketi veriyor)
lingoda (sirket karsiliyor)
  • lemmiwinks  (11.11.22 10:59:19)
hiç biri
çok şükür bunlara para harcayacak kadar fakir değilim.

birde son dönemde statü göstergesi oldu. birine dizi öneriyorsun ay nekfilikste yokmu, ay bende mubi var sabah akşam festival filmi izliyoruz.

paralı olan birçok içeriğe ücretsiz ulaşılabilecek durumdayken bunlara para vermek enayilikten başka bir şey değildir.
içlerinden belki amazon prime mantıklı olabilir oda sadece hızlı kargo imkanı için
  • astronom bey  (11.11.22 11:02:38)
youtube,
spotify,
prime video,
netflix,
disney+
  • tchuck  (11.11.22 11:57:48)
-youtube premium
-storytel
-mubi
  • visnebahcesi  (11.11.22 12:10:56)
Netflix
Spotify
YouTube Premium
Amazon Prime
Disney+
Blu tv
Exxen
Xbox Gamepass (Bunun içinde EA oyunları da var)
Curiosity Stream + Nebula
SkillShare
Pokemon GO'yu hileli oynamak için PGSharp Premium üyeliği xd
Backstory Youtube kanalı katıl üyeliği
Kaspersky VPN Premium
iPad için 50 gb icloud yeri

Şimdi aklıma gelenler ve telefondan kontrol ettiğim bunlar var.

Exxen ve Youtube Premium'u annem ödüyor, kalanları ben ödüyorum.

Exxen'de ben sadece Gibi izliyorum. Babam bi şeyler izliyo sanırım ordan.

BluTv'ye aylardır girmemiş olabilirim. The Big Bang Theory izlemek için almıştım kaldı öyle.

SkillShare'ı buradan sanırım bi kampanya görmüştüm yıllığı 2 dolar mı neydi, öyle aldım ama hiçbir şey izlemedim henüz.

Curiosity Stream ve Nebula pakedini sevdiğim youtuberların ekstra içeriklerine ulaşayım ve farklı belgeselimsi videolar izleyeyim diye aldım.

PGSharp Premium'a aylık 5 dolar veriyorum en pahalısı olabilir aralarındaki. Hesabım banlanana kadar oynarım. Başka oynayan varsa yazsın ekleyeyim sdhsh

Diğerleri zaten standart herkeste olan şeyler. Netflix'i benden çok annemler izliyor yine.

Backstory de sevdiğim bi kanal, destek olmak için katıldan üye oldum.

son ikisi en son aklıma geldi. VPN için yıllar önce kampanya görmüştüm, uzun süredir aynı fiyatla kullanıyorum. Kaspersky yerine Nord VPN falan olsa daha iyi olurdu ama onun kampanyalarını kaçırdım hep.

Edit: Aha kesin bi şeyi unutmuşumdur diyodum hatırladım. Socrates dergi online aboneliğim var bi de. Basılı versiyon değil sadece dijitalde tüm içeriklere ulaşmak için. Başka da vardır kesin hatırladıkça yazarım, kendim için de iyi bir database oldu :)
  • nundu  (11.11.22 12:18:21 ~ 12:23:46)
Spotify
Netflix
Linkedin premium (learning app için)
Neoskala (bunu yeni aldım)
Udemy
  • titanic kemancısı  (11.11.22 12:32:35)
youtube premium
netflix
amazon prime

kız arkadaşımda disney+ var,
onu ortak kullanıyoruz. netflix ve youtube aktif kullanıyorum, amazon prime ayda yılda bir açıp ne var diye bakıyorum, prime orjinal'de güzel dizi veya film olunca anca bakıyorum, oda popüler olmuş olması bir yerlerde görüyorsam falan aklıma geliyor
  • selam  (11.11.22 13:47:22)
-Netflix
-Matrix

  • Mirket  (11.11.22 14:03:58 ~ 14:04:27)
Spotify
Patreon sayılıyorsa orada desteklediklerim var
Bir de sesli kitap dinlemek için telefonumda Smart AudioBook Player diye bir uygulama indirmiştim onun paralı versiyonunu kullanıyorum.
  • peki madem  (11.11.22 14:39:01)
- YouTube
- Spotify
- Amazon Prime
- Netflix
- Disney+
- Exxen
- Microsoft Office
  • BuddyGuy  (11.11.22 14:43:21)
youtube premium
udemy
steam
  • nickini degistiren yazar  (11.11.22 15:03:45 ~ 15:06:46)