Ödüllendirme

Merhabalar. Cuma günü iş çıkışı hafta bitince kendinizi ödüllendiriyor musunuz? Marketten kendinize cips gibi neler alıyorsunuz? Cevaplar için teşekkür ederim.

hamburger falan yerim genelde cumaları.

  • birmilyonunvarmi  (10.11.22 17:14:25)
Beşiktaş'ta içiyorum, sonra tiyatroya gidiyorum :) bir aydır

  • fakat  (10.11.22 17:16:22)
gün kavramim yok.ne zaman, canim ne isterse imkanlar dahilinde yaparim.

  • ala09  (10.11.22 17:56:26)
yeni aburcubur alır denerim, gerçi yeni ne varsa alır denerim.
Hafta sonuna özel olarak ben de cips, peynir, fıstık vs ile yeni bir şarap veya bira deniyorum. hele bir de f1 haftasıyla daha güzel oluyor.

  • MtKrt  (10.11.22 17:58:22)
Cuma günü iş çıkışı kendime verdiğim ödül evde hiçbir şey yapmamak oluyor.

  • ruhen hastayim ben  (10.11.22 18:30:13)
gün gözetmeksizin kendimi ödüllendirmek istediğimde manzarası ya da ürünleri güzel olan bir kahvaltıcıya giderim. peşinden de vakit varsa ormana hamakta uyumaya.

  • coldegezenkutupayisi  (10.11.22 19:25:15)
Kadıköy - Koşuyolunda içiyprum.

  • put it in your appropriate place  (10.11.22 20:31:17)
önceden kinder bueno alıyordum

şimdilerde iş yerine yemek söylüyorum ikindi vakti
öğlen ya da akşam yemeğinin durumuna göre
restoranlar ölü saatlerde güzel indirim yapıyor
  • bir soru sorcam  (10.11.22 20:31:43)
Baklava alıyorum.

  • Amaranta ursula  (10.11.22 20:53:36)
Yarin arkadasimla iyi bir restauranta yemege gidiyoruz. Filme ya da konsere gidiyoruz ilgimizi cekerlerse...

Marketten yapmayi planlamis oldugum yemek icin ihtiyacim olanlari alirim. Cumartesi ya da cuma icin hep bir yemek pisirme plani olur. Birkac kisi bulusuruz, yemek yapariz, sarap iceriz, yürüyüse cikariz, böyle gecer.
  • buf-e kür  (10.11.22 21:58:09 ~ 21:59:50)
İş çıkışı değil ama haftasonları izmirde kahvaltı yapıp deniz havası alıp yeni mekanları geziyoruz.
Marketten değişik yulaf çeşitlerini , fıstık-fındık ezmelerini deniyorum.
Tatlıları deniyorum ( peynir tatlısı favorim )
  • kararsızataletfilozofu  (10.11.22 23:53:11)
eved.
haftasonu icmelik 2-3 sise bira, ya da 1 sise sarap olarak cogunlukla.

  • cooperr  (11.11.22 05:17:34)
Marketten cips almak için Cuma gününü bekleyecek kadar sağlam dopamin reseptörlerim kalmadı maalesef. Ne yazık ki ödül ceza mekanizmasının içine ettim 20’li yaşların başında :’) Cips yemiyorum bir süredir fakat yiyecek olsam getir’den söylerdim hiç beklemezdim.

Bugün iş çıkışı mesela arkadaşın sitede bahçeli veranda gibi bi yer var orada toplanacağız, oturur şarap içeriz sarhoş olana kadar muhtemelen. Bir sürü kedi var bahçede onlarla oynarız vb. Onun haricinde iyi Cihangir yapıyor bu aralar h içi-sonu fark etmeksizin. Beyle.
  • vedatchilipeppers  (11.11.22 09:39:00)