Kurtlar Vadisi - Gerçek şu ki sen sahnesinin devamı ?

www.youtube.com

Malum sahnede karahanlı polat'a gerçek şu ki sen diyecekken polat 3 kere hapşırıyor ve karahanlı polat'ı öldürmekten vazgeçiyor. sizce polat hapşırmasaydı karahanlı ne diyecekti ?

56.bölümde sen testere necmiyi öldürdün diyor da onu polat hapşırdığı için söylüyor. Ben alternatif bir senaryoda ne diyeceğini merak ettim, yani 55.bölüm final olacak olsaydı ve polat hapşırmasaydı karahanlı ne diyecekti ?

-Gerçek şu ki sen ... ?

bu soruya benzer başka sorular da sorulmuşt ama bulamadım onları.

üç kere hapşurmasaydı kalemini kırıyordu işte, infaz edilecekti.

ancak kalem kurşun kalem değil pilot kalem gibi bir şey bu da değişik bi plot twist bence.
  • Hallegadola  (10.11.22 15:00:25)
Her şey olabilir oradaki replikte;

-Gerçek şu ki sen bize yalan söylüyorsun

-Gerçek şu ki sen bizim çok kıymetli bir adamımızı öldürdün

-Gerçek şu ki sen bir ajansın

-Gerçek şu ki sen geçmişi belirsiz ve şüpheli bir adamsın

Zaten Karahanlı'nın kıllanma sebebi geçmişi, yaşadığına tanık olan kimse yok. Hikayesi tam da bir istihbaratcının mafyaya sızması için uygun bir hikaye.

Ama 3 kere hapşırınca Aslan'ın ölmeden önce söyledikleri akıllarına geliyor, o an bu benim oğlum olabilir diye düşünüyor. Kılıç da.
  • John Bloor  (10.11.22 15:28:15)
@hallegadola

Sorduğum bu değildi ama yine de teşekkürler. Kalemini kiracagini bende biliyorum sadece sözün devamında ne olabileceğini merak ettim.
  • sassot  (10.11.22 17:02:16)
harahanlı kafasını karıştıran şeyleri hayatımdam çıkartırım demişyi
çıkartamadığı oğlu hayatına mal oldu

  • bir soru sorcam  (10.11.22 17:15:28)