[]

Beyaz eşya ve mobilya alışverişi

Annemiz için 2023 temmuz-ağustos ayında yapmayı planladığımız beyaz eşya ve mobilya alışverişini gelmesi muhtemel zamlardan ötürü öne çekelim diyoruz.

Bu iş için ihtiyaç kredisini önerir misiniz?

Yoksa acele mi ediyoruz?

 
Yılbaşından sonra asgari ücret zammıyla beraber fiyatlar uçaçak. Kredi çekmek yerine kredi kartıyla peşin fiyatına taksitli almak daha mantıklı. Zaten enflasyon oranı daha da korkunçlaşacak kredi bile çekip alsanız yine kar edersiniz. Çevremdeki insanlar kredi çekip uzun süre dayanabilecek gıdalardan stok yapıyor deterjan v.s bile alıyor


  • limonlu eksi  (09.11.22 20:19:53) 
finans uzmanı bir arkadaşım şunudemişti.
pahalı diye bu gün almadığın şey için yarın çok pişman olacaksın.

  • jamswety  (09.11.22 20:36:35) 
Kredi kartına taksitle şimdi hemen al. Bu arada tek çekim de yapsan kart hareketlerine düşünce taksit imkanı gene veriyor banka. Ben word kartta öyle yapıyorum. Nisan ayında 8 taksiyle 5.600 tl'ye aldığım Siemens Fırın şu an 10.000 lira. Taksitten nefret ederim ama şu ortamda en mantıklısı maalesef.


  • dogumdansancili  (09.11.22 20:39:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.