Bağdat caddesi civarında alkol çevirmesi

Cadde üstünde mi oluyor aç sadece yoksa ara sokaklarda da geceleri çevirme yapıyor mu polis? Minibüs caddesi ve sahil de aynı şekilde soruya dahil

ara sokak hiç denk gelmedim. olursa bağdat cad. bostancı girişte ışıklardan sonra ve suadiye civarı olur. diğer çevirmeler de genelde kadıköy merkezden çıkarken rıhtıma bağlanan benzincinin karşısındaki çıkış ve devamındaki yoğurtçu parkının paralelindeki caddede olur. bazen salı pazarının içinden geçip e5'e bağlanan yolda da oluyor. bir de göztepe sapağının çıkışında bostancı yönüne doğru çok nadiren oluyor. sahil yolunda çevirme olur. minibüs caddesinde kadıköy bostancı arası çevirmeye hiç denk gelmedim.

  • orpheus  (08.11.22 23:33:53 ~ 23:36:12)
Hem ust hem alt caddede bol bol polis olur. Ara sokakta ben de denk gelmedim ama bazen saglari sollari belli olmuyor.

  • balpolen  (09.11.22 01:36:23)
barlar sokağının sonundaki ışıklardan sonra sola caddeye değil hemen karşı sokakta da oluyor çevirme. North Shield'ın sokağı.

  • t joe  (09.11.22 08:15:36)