[]

Emine Ülker Tarhan nerede hata yapmıştı?

Neden siyaset sahnesinden çekildi?
 
CHP oylarını bölecekti, başaramadı


  • mtgs  (08.11.22 19:20:35) 
:) Halk görse bomba sanacak bir katı sekulerliğin halkta karşılığı olduğunu sanması.

Ps. Altıok spor
  • anon1m  (08.11.22 19:39:06) 
emine hanım oldukça sakin konuşan ancak çok doğru laflar eden biri idi, o dönemde muarrem ince çıktı ve sert tavırları, sert ifadeleri ile gündemde kaldı.

emine hanım o sırada partisini kurmaya çalışıyordu, muharrem ince popüler oldu emine hanım silindi.

o dönemde eğer emine hanım ile muarrem ince birleşseydi çok daha fazla ses getirirlerdi.
  • selam  (08.11.22 19:39:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.