[]

Kredi cekmek ama nasil?

Hali haZirda devam edeb 3 kredim var (araba ve ihtiyac), simdi 1,99 orandan 50 bin tl onerdi banka. Sizce 36 aylik cekip euro+altina yatirmak mantikli mi?
 
Tuvalet kağıdına yatırmak bile mantıklı


  • primetime  (07.11.22 20:09:46) 
1.99 çok kötü bi oran 1.44 den 60k çektim ing den geçen hafta


  • egokalp  (07.11.22 20:13:05) 
Ing musterisi degilim :/ calistigim tum bankalara baktim 1,99 en iyisiydi. Zirat bile 1,89 o da maks 35k diyor. Ki findeks notum uzun suredir cok iyi bu arada. Onunla ilgili olmamasi lazim.


  • mor oje  (07.11.22 20:24:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.