[]

Uzun mesafe aktarmali ucus, 1:10 h bekleme süresi

Aktarmali uzun mesafe ucusu var ama 2. ucak icin 1:10 h bekleme süresi vermisler.
Bu süre yeterli oluyormu gercekten?
Bir de aktarmali ucusta, 2. ucaga giderken pasaporttan gecmem gerekiyor mu?


 
ilk uçuş planlanan saatlerde gerçekleşirse 70dk yeterli. planlanan saatlerde gerçekleşirse hatta 70dkdan fazla süre kalır, genelde arrival saati default olarak geç yazıyorlar.

aktarma yerine göre değişebilir kontrol olayı. frankfurt için inişte uçuş kapısında random polis kontrolu vardı ama sonrası için sadece güvenlik kontrolu vardı. paris için de böyle bi deneyim yaşamıştım sanırım.
  • onurrrrr  (07.11.22 11:17:25) 
ilk uçuş rötar yaparsa yetişemiyorsunuz doğal olarak. birkaç ay önce arkadaşa aynısı oldu, sonra akşam bir uçuş buldu o saate kadar havalimanında bekledi.


  • bohr atom modeli  (07.11.22 12:05:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.