neydi bu film ( çok kötü anlatım içerir)

İyi geceler

Film japon filmi diye kalmış aklımda ama kore vs de olabilir. Ama kesinlikle asya filmi. Filmin konusunu o zaman okuduğumda hoşuma gitti ama konusu zerre aklımda kalmamış o yüzden konusu hakkında bir şey yazamıyorum. Sadece bir aileyi konu alıyordu diye kaldı aklımda. Filmle ilgili bir görsel kalmış aklımda bir de. zaten bilen eden ordan tanırsa tanır filmi. Böyle bir insan boyutunda koca bir kafa vardı görselde. Baya dev kafası gibi bir kafanın olduğu bir görseldi. Öf çok rezil bir analtım oldu. İnşallah bilen eden çıkar da tanır filmi.
Bonus soru: bunu daha önce de sordum ama o duyuru görmeyip bunu gören biri çıkar da o bilir belki diye hazır duyuru açmışken şuraya iliştireyim dedim.
Film tayvan,malezya gibi bi ülkenin filmiydi. bi abi kendine geldiğinde hatırlamadığı ama fotograftan vs ailesi olduğunu düşündüğü birilerini kurtarmaya çalışıyodu.sonra anlıyoduk ki abi manyak ve onlar ailesi değil kurbanları. aksiyon olsun diye kurguluyo bunları. ilaç vs alıyordu hafıza olayı için galiba. bi de gömülmüş saat detayı sahnesi kalmış aklımda

Teşekkürler

Edit:
ilk filmi buldum;
"Cha no aji"
Belki bonus sorudakini de bulan olur diye silmeyeyim bari duyuruyu

Bonus soru: oldboy

  • onemoremile  (07.11.22 09:29:25)
@onemoremile değil

  • yazdonumu  (07.11.22 13:35:13)
memento? :D

  • onemoremile  (07.11.22 15:12:03)
@onemoremile hayır değil. Yukarda yazdığım gibi zaten film tayvan,malezya gibi bi ülkenin filmiydi

  • yazdonumu  (07.11.22 15:15:52)