En imrendiginiz kisi?

Herhangi bi alanda olabilir.

İlber Ortaylı
Dr Oz
Muhtar Kent
Erlend Oye
Rahmi Koç
Elon Musk
  • gabe h coud  (05.11.22 14:59:12)
Doğuştan milyarder olan kişiler.

  • Erestor  (05.11.22 15:05:13)
Sadece Okan Bayülgen. Kim ne derse desin kendi fikriyle kendi hayatini yaşıyor. Zekasını doğru kullanıyor. Hem eğlenceli hem yaratıcı hem becerikli hem sosyal.

  • deer hunter  (05.11.22 15:24:29)
şu hiç bir sorumluluğu olmayan tüm geceyi 2 demlik çay ve televizyon ile geçiren güvenlik görevlileri oluyor ya

ulan hayat işte o yani
  • duyurukullanıcısı  (05.11.22 15:40:46)
Kurgu ve trollük alanında burada nijeryalı bir dolandırıcı var. Ona imreniyorum bu aralar.

  • Kahvedesu  (05.11.22 15:44:58)
ben arkadasima ozeniyorum ya babası sefirdi birbirinden alakasız ulkelerde yasamıs, egitim gormus fln. ama su an tr'de yasıyor o yuzden cocukluguna ozeniyorum sadece :d

  • ala09  (05.11.22 15:58:03)
Vedat milor:)
İlber Ortaylı
Aslında çok var, bir çok kişinin farklı farklı yönlerini beğeniyorum. Semih sayginer de sayılabilir.

Ama kişiden bağımsız olarak, kendini tanimis, kültürlü, bilgili ve zevk sahibi olup bir de çok iyi yapacağım bir becerim olsun isterdim.
Enstrüman çalmak, kaynak yapmak, hat, resim vb.
  • kisa  (05.11.22 16:27:15)
Aziz Sancar ve Sevil Atasoy.

  • stejerners  (05.11.22 17:39:57 ~ 17:45:03)
Duyurukullanıcısı+1

  • 2027  (05.11.22 18:12:59)
İyi eğitim alabilmiş ve liseden, üniversiteden donanımlı çıkabilmiş kişilere acayip imreniyorum.

Lisem fazlasıyla tırt, üniversitem nispeten vasattı. Haydi üniversiteden bir şekilde kendimi iyi kötü geliştirdim, bir altyapı oluşturdum ama ne bileyim, daha kaliteli olabilirdi.
  • put it in your appropriate place  (05.11.22 18:38:02)
İmrenme değil de alanında bir numara olan hatta arkasından gelen 2.diyebileceğimiz kişiye epey fark atmış, birilerinin adamı olmadan kendi emekleriyle zirvede olan karakterlere büyük saygım var. Cem Yılmaz, Tarkan gibi.

  • jepa  (05.11.22 20:26:33)
Seslendirmeleriyle Yekta Kopan
veya hep onun gibi bir radyocu olup hayatımı tamamen radyodan kazanmak istediğim için, bu konuda amatör/yerel de olsa adım atmama ilham verdiği için radyo eksen'den Gülşah Güray.

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (05.11.22 21:51:58)
juan el caballo loco

  • freedonia  (05.11.22 22:01:18)
Harun Tekin

  • anon1m  (05.11.22 22:05:35)
Klasik cevaplar Ömer koç, Cem Yilmaz vs.

Özel otobüslerde muavin köşkünde oturan ortaokul lise çağında gömlek kravat yapmış çocuklara hayrandım
Tekel bayi sahibi, tobacco sahibi, bir de kızılaydaki büfelerin sahibine aşırı özeniyorum.
Kahvehanem olsun çok isterdim bir de.
  • Hallegadola  (05.11.22 22:11:44)
Duyurukullanıcısı +1 ben de

  • Hallegadola  (05.11.22 22:12:30)
Bruce Dickinson

  • AlsterWasser  (12.11.22 15:30:01)