Su ana kadar kac sevgiliniz oldu?

.

  • ırene adler  (05.11.22 11:58:09)
olmadı

  • Erestor  (05.11.22 12:22:16)

  • hayalhayal  (05.11.22 12:51:28)
Iıeee şeyy... Sıfır.

  • huçi kuçi  (05.11.22 12:57:50)
Çift haneli :)

Sıfır diyenlere takıldım. Nasıl yani?
  • Mirket  (05.11.22 13:27:27)
@mirket: basbaya sıfır, flört bile hiç olmadı. Yaş 27.

  • Erestor  (05.11.22 13:43:41 ~ 13:47:38)
hiç bilinen anlamda sevgilim olmadı. hep açık ilişki yaşadım. birlikte olduğum kadın sayısı 50'yi bulmuştur. bir gün görüştüğüm de oldu, dört yıl görüştüğüm de, hala görüşmeye devam ettiğim de.

  • the man with no name  (05.11.22 13:44:02)
flort tarzi seyleri saymiyorum 3 eder. sizin sorular niye boyle dimdirek?? yas faktoru onemli degil mi mesela bu da eklenmeli bnc
28k

  • ala09  (05.11.22 13:54:20)
Onunla da evleniyorum

  • Hallegadola  (05.11.22 14:11:41)
39 e

3.5, 5.5, 2 senelik 3 sevgili, diğerleri 7 ay ve altında
  • gabe h coud  (05.11.22 14:11:54)
Anladıııım!

Siz, başınıza güzel bişey geldiğinde, o an yanınızda olmadığı ve o güzel anı onunla yaşayamadığınız için üzüldüğünüz kişileri sayıyosunuz.

O zaman ben 1 diyorum. Sadece 1.
  • Mirket  (05.11.22 14:22:02)
sıfır.

  • candide  (05.11.22 14:37:04)

  • juliette  (05.11.22 14:50:26)
hep aynı şehirde olmalı, aynı yerde yaşamalı sadece bir tane.

daha önce netten tanışıp 2-3 ayda bir görüşebildiğim sevgililerim olmuştu. "onlar daha az değerli ve özeldi" demiyorum, allah içün kalbim tamamen onlardaydı ve benim için çok çok özel tecrübeydi bunlar ama hayatımda ilk kez canım istediğinde çıkıp yanına gidebileceğim, kafasını gözünü öpebileceğim biriyle olunca ve onun tarafından terk edilince anladım ki bizim daha önce çektiğimiz acı değilmiş be.

ben sevgili olduğum insanların hepsine gerçekten gönlümü verdim, hepsini sevdim; o yüzden hepsini sayarak beş diyorum ama son ilişkimin bana yaşattıkları önceki dördünün toplamından fazlaydı sanırım.
  • mark greg sputnik  (05.11.22 15:33:42)
0 şaşırtıcı geldi. Dokuz diyen arkadaş seninle tanışmak isterim yeğenim. ırene adler
6. E

  • Cezcez  (05.11.22 15:47:20)
5.

  • zgrydn  (05.11.22 23:17:37)
8 tane. uzun kısa hepsini saydım.

  • ananiyimioguz  (06.11.22 01:00:30)
33E

Sağlıklı herhangi bir ilişkim olmadı. Hasbelkader internetten iki kişiyle tanıştım. İlki 25 yaşındayken. Sevdiğimden değildi. Zaten yolun ortasına çöp atan, estetik zevkleri olmayan, şive komedisine gülen insanı ne kadar sevebilirdim. Ama hiç kız arkadaşım olmadığı için o duyguyu tecrübe edebilmek adına arada yanına git gel yaptım, arada o geldi. 3 sene sonra ayrıldık.

İkincisi ile yurtdışındayken Tinder'dan tanışmıştım. Tanıştıktan 2 ay sonra Türkiye'ye döndüm. Yaş 29. Birkaç kez o Türkiye'ye geldi, bir kez ben gittim. Bir kez de bir aylığına başka bir ülkede tatil yaptık. Toplasan 4 yıldır totalde 5 ay belki görmüşümdür. Çeşitli nedenlerden dolayı bir araya gelebilecek gibi değiliz. Hala konuşuyoruz ama sırf başkasını bulamadığım için devam ediyorum. Muhtemelen onun da bu kadar uzakta biriyle görüşmeye devam etmesinin ardında bir sebep vardır. Sorgulamak istemedim bunu.

Bunlar dışında flört falan da olmadı. Üzülüyorum bu duruma. İnsan sevmek, sevilmek, sevdiğinin de yanında olmasını istiyor. Ama olmayınca olmuyor sanırım. Yurtdışında yalnız yaşıyorum. Muhtemelen böyle ölüp giderim.
  • kakaolu kremali biskuvi  (09.11.22 05:52:27 ~ 06:13:56)