[]

Halkbank hesabı olan?

Merhaba. Üniversite harcımın yatması gerekiyor da Halk Bank üzerinden ödeme kabul ediyormuş. Bende hesap yok, hesapsız ödeme de yapılmıyor. Ben birinize eft yapsam biri benim için ödese. İsterse komisyon da verebilirim korkarım son gün dündü onun tereddütündeyim. Teşekkürler.
 
benm hesabım var, özelden mesaj atarsanız yardımcı olayım


  • mustafakesekci  (05.11.22 08:43:26) 
cep telefonunuz nfc destekliyorsa ve yeni kimlik kartınız varsa mobil uygulamadan hesap açabiliyorsunuz.


  • malheiros  (05.11.22 08:55:31 ~ 08:55:44) 
hesabım var, yardımcı olabilirim.


  • maybe one day  (05.11.22 11:32:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.