[]

Behzat Ç. dizisinin ilk bölümü neden bu kadar amatörce çekilmiş?

Bu kadar patlamadan önce düşük bütçeli başlandığına ben inanmıyorum ama ilk bölümleri aşırı amatörce çekilmiş sanki 90’lar. Bilerek mi öyle yapılmış acaba? Yani araba sahneleri bile gerçek değil?
 
araba sahneleri dışında amatör bir tarafını göremedim. araba sahnelerinde yeşil perde kullanılması dışında başka hatası yoktu bence. o da sanırım ekipman sıkıntısı.

profesyonel bir video kamera ile değil, canon eos 5d fotoğraf makinesi ile çekiliyordu. muhtemelen araç içi çekimlerde kullanmak üzere buna uygun ekipman yoktu, yeşil perde kullandılar ilk birkaç bölümde.
  • kibritsuyu  (04.11.22 15:02:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.