Kedim kucağımdan inmiyor

3 yasında kısır dişi tekir. Hep sevecen bi kediydi ama son haftalarda aşırı derecede bana düşkün, garipsemeye basladım normal mi diye. Kucağımdan indiriyorum diğer odaya gidiyorum hop yine kucağa atlıyor karnını seveyim istiyor, sabaha kadar yatakta yanımda olmak istiyor kapıyı kapatınca içli içli ağlıyor falan. 7/24 kedi sevme mesaisi yapıyorum sjdj

Birden böyle olması normal midir ya?

Ev soğudu mu biraz? Kucağa gelince patiler hafif soğuk oluyor mu?

  • msb  (04.11.22 00:10:57)
bence de usumus olabilie minnak, havalar soguyunca daha bi sokulgan oluyorlar, yazin yuzumuze bakmamaca ahshsh

  • aferin cok iyi dusunmussun  (04.11.22 00:14:41)
Havaların soğuması akla yatkın ama İstanbul'ilk kışımız değil ondan emin olamadım. Belki büyüdükçe anaya daha düşkün oluyorlardır sjdj

  • rebecca  (04.11.22 00:24:16)
bizde de uzun tüylü bir tekir var, 2 yaşından sonra sakinleşti huyu değişti, bu zamana kadar tepelerde dolaşmayı seven en fazla 3 saniye kendini sevdiren hemen sıkılan özgür ruhtu, şimdi gelip alnını suratıma dayayıp oturan uyuyan kucak kedisine dönüştü

stres, hastalık vs durumları dışında yaşla birlikte de kedilerde huy değişimi oluyormuş
  • freebird5406_2  (04.11.22 05:32:59 ~ 05:35:09)
yaşla birlikte kedilerde huy değişimi oluyor. benimki de iki yaşına girene kadar suratıma bakmazdı, sadece geceleri ayak ucumda uyurdu. şimdi çoğu sabah nefes alamadığım için uyanıyorum çünkü göğsümde uyuyor.

  • coldegezenkutupayisi  (04.11.22 08:12:05)
benimki 3-4 hafta yurtdışında olduğum sürede annemlere bırakıp aldıktan sonra böyle oldu. bir süre yalnız kaldı mı veya ortam değişikliği oldu mu? sonrasında çok sırnaşmaya başlıyolar.

  • gibicibicis  (04.11.22 10:27:28)
benimkiler soğuk nevale ama mevsimsel olarak sokulabiliyorlar, sadece soğuk hava değil, psikolojileri de değişebiliyor bazen.

  • 9kuyruklukedi  (04.11.22 11:29:43)
Bu aralar evlerin içi fazlaca soğuk. Ben evden çalışıyorum ve bazen titremekten işe konsantre olamıyorum. Belki kaloriferler yanmaya başladıktan sonra normale döner.

  • peki madem  (04.11.22 11:54:52)
Benim kedim de 4-5 yaşlarından itibaren peluş ayıcıklara döndü. Öyle bir sakinlik, sevecenlik ama aynı zamanda ilgi isteği... normaldir <3

  • chihirovekohaku  (09.11.22 14:47:26)