adalara kolay gidilecek yerlerde otel

hangi semtlere bakmaliyim?
adalar otellerine baktim ama istedigim gibi bi sey bulamadim.
biz kurumsal bi otelde kalmak istiyoruz. ama zincirlerden tabii ki adalarda yok.
semt onerisi yanina adalara su kadar zamanda gidilir, su ulasim yoluyla diye belirtir misiniz?

Otel konusunda oneride bulunamam ama adalara en kolay ulasilabilecek semt Bostanci, pek cok yerden adalara vapur var, Kadikoy, Besiktas, Eminonu hatta yeni baslayan seferlerle Maltepe'den direkt ulasilabilir adalara ama en hizlisi bostanci.

  •   (03.11.22 04:10:44)
en çok otel sirkeci tarafında var ve marmaray ile bostancı'ya 20 dk sürede geçebilir adalar vapurunu kullanabilirsiniz.

  • devilone  (03.11.22 09:46:07)
Bostancida guzel otel yok. kadikoy veya besiktas olabilir. tek vapurla gidilir fakat uzun surer

  • ala09  (03.11.22 12:02:57)
Bütçenizi bilmeden tavsiye vermemiz zor.
Kadıköy Double Tree Hilton'da kalabilirsiniz mesela.

Haritadan Kadıköy'deki vapur iskelesine yakın otellere bakıp kendiniz seçin derim.
Bostancı'da iskeleye yürüyüş mesafesinde iyi bir otel gelmiyor aklıma, İstanbul'da taksiye binmek de pek kolay bir iş değil. Taksiye binerim diye güvenip iskeleye uzak bir yerde kalmayın.
  • michael_knight  (03.11.22 16:36:33)
Suadiye Oteli uygun olabilir, Bostancı'ya oldukça yakın (yürüyerek 20-25 dk, taksi ile 5 dk), kendim deneyimlemedim ama daha önce kalıp memnun olan tanıdıklarım var, yorumlarına falan bir bakın isterseniz.

  •   (03.11.22 17:45:22)