[]

Asus kırık ekran nerede yaptırılır?

Elimde eski model bir Asus Notebook var. Ekranla gövdenin birleşim yerinde, kasasında kırık var, ekran katlanıp kapanmıyor o yüzden, sürekli açık durması gerekiyor.

Bunu nerede tamir ettirebiliriz? Bunun için direkt Asus servise mi gitmek gerekir yoksa öylesine bir bilgisayar tamircisi yapar mı?

Ekran kapatılamadığı ve hassas durumda olduğu için elimde bilgisayarla kapı kapı gezip soramiyorum siz yapabiliyor musunuz diye. Direkt nokta atışı bir yere götürüp vermek çok güzel olacak.

Ankara, Çankaya tarafında.

 
Çözüm çok basit, teknik servislerde genellikle arızalı cihaz vardır ve birgün işlerine yarayacağı için atmazlar, aktarma yaparlar bu cogu yerde böyledir, sizde yapabilirsiniz arızalı laptop parçasını nette arayın satan çıkıyor onu satın alıp değiştermesini talep edin sadece montaj, siz böyle yapmasanız bile t.servis onyola başvuracak yada cevresindeki tanıdıgı tamircilerden parça isteyecek


  • Gebeş kaplumbağası  (02.11.22 12:14:43) 
Bide unutmadan kasa gerçekten bulunamazsa eritilerek birleştirebilir araç tamponlarında bile yapıyorlar eritip belli pullarla birlrşimini yapıyorlar özel tabancaları var
Tampon veya plastik tamiri yazın YouTube da güzel anlatılıyor adamlar hayatı kaymış saatin kordon kısmındaki ayağı plastikle kaynatıp tekrar kola takılacak vaziyete getiriyorlar.

Sizin kapanmayan Ekran problemini sanayideki usta bile halledebilir.
  • Gebeş kaplumbağası  (02.11.22 12:20:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.