Gönül işi değil ama çok da önemli bir duyuru değil:)

Akşam üzeri az biraz kestirdim ve doğal olarak hiç uykum yok.
Bir şeyler izlemek istemiyorum. Hastalık yüzünden uzun süre evdeydim zaten. Bu saatte ne yapayım?
Yapmam gereken bir kaç iş vardı ofise mingideyim,
Arabayla müziğimi açıp dolanayım mi
Sahilde yürüyüş diyeceğim ama serindir şimdi
Var mı fikri olan

korku gizem içerikli bir şeyler izle tam mevsimi tam vakti

guillermo del toro's cabinet of curiosities
  • freebird5406_2  (01.11.22 22:33:18)
Canı sıkılan ifşa başlatsın da eski günlere dönelim.

  • ruhen hastayim ben  (01.11.22 22:33:28)
Hepsini çok hızlıca 1 saat içinde yapmaya calisirsan hem kendi kendine bir yarışma olur hem de yorulursun 1'e doğru bakarsın uykun gelir.

  • encokbenisevinnolur  (01.11.22 22:34:19)
Ben olsam güzel bir playlist ile sahilde yürüyüşe giderdim.

  • Amaranta ursula  (01.11.22 22:36:20)
@ruhen, ifşalik halim mi kalmış:)
@freebird, inside Man i izliyorum, güzel. Cabinet of... Listemde.
@encok, :) sanırım bölüm bitince çıkarım, teşekkürler
  • kisa  (01.11.22 22:37:47)
@amaranta, çok soğuk değilse olabilir.
Herkese teşekkürler

  • kisa  (01.11.22 22:38:40)
Bu saatte çiğ köfte yenir.

  • dissendium  (01.11.22 22:41:22)
:) bir süredir ilaç yüzünden geç saatlerdenyer oldum. Şimdi tekrar düzene girmem lazım:)

Arabayla sahile doğru gidip hava iyiyse yürüyüş yoksa arabada müzik.
  • kisa  (01.11.22 22:45:25)
Sahilde üşütürsün. Ofise deli manyak değilse gitmez insan bu saatte :)
Çay koy. Bir şeyler atıştır. Görüntülü ara birilerini.

  • gabe h coud  (01.11.22 22:56:08)
Evet son kararım, evden çıkıp ufak bir tür atıyorum yürüyerek dönüşte lavazza da bir çay içip eve gelip törenle TV yi tekrar açıyorum:)
Herkese teşekkürler. Bu anlamsız post için vaktinizi ayırdınız:)

  • kisa  (01.11.22 23:05:28)