robot süpürge tavsiyesi

o kadar çok robot süpürge çıkmış ki yorumları okurken resmen yoruldum.

116m2 2+1 toplamda 5 tane küçük halı

normalde bosch dikey süpürge ile evi her gün süpürüyorum ve her gün mop’la siliyorum. ancak yeni ev ve tarla bağ bahçe kenarı olması sebebiyle olduğunu düşündüğümüz inanılmaz toz problemi yaşıyoruz. (eşiminde benimde ev tozu akarı ve bilimum alerjilerimiz var) tek beklentim ben gene rutin günlük temizliğimi yapayım ama temizlikten 1-2saat sonra oluşan tozları ve yere düşen saçlarla uğraşmayayım.

sanıyorum biraz temizlik takıntım var hafta sonu yatılı misafirimiz vardı yanlarında süpürgeyi çalıştıramadım ama 2 gün yerdeki saçları kılları gördükçe cinnet geçirdim ah dedim robotum olsaydı şimdi

not: bütçe belirtmemişim haklısınız max 10.000tl

xiaomi mop pro onermiyorum cook uzun suruyo supurmesi arti tek fircali bence yetersiz fakat tozsa tek mesele eet tozlari supuruyor.
s5maxten memnundu millet

  • ala09  (01.11.22 00:02:48)
Bütçe belirtmemişsiniz, Xiaomi'nin popüler serisinin ucuzdan pahalıya ürünleri şu şekilde:

www.amazon.com.tr

Aralarından bütçenize göre olanı seçebilirsiniz.
  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (01.11.22 00:04:42)
www.hepsiburada.com

şu modelden herkes memnun. 8-10 ay önce 4000 e falan almıştı arkadaşım. şimdi uçmuş.
  • motosiklet burclu adam  (01.11.22 02:23:45)
xiaomi'nin mop pro olmayanı tercih edebilirsiniz, halının fazla olduğu ortamlarda mop pro çok başarılı değil gibi. ben evde mop pro ofiste klasik vacuum kullanıyorum ikisinden de memnunun ama evde fazla halı yok ofis tamamen halıfleks

  • solo  (01.11.22 08:28:56)
tefal pro 75 al kafan rahat etsin.

yok haritası, yok yazılımı falan uğraşma bas düğmesine çalışsın. yetkili servis imkanı diğerleriyle kıyaslanamaz bile.
  • durbidakka  (01.11.22 09:03:13)
bu işin kurucusu xiaomi tefal mefal bozulur uğraşma. xiaomilerde arada kronik arızalılar var. roborcok s5 max iyi diyorlar. xiaomi üretiyor daha kaliteli ancak ben anneme irobot aldım. daha sağlam ve daha iyi çekiyor. kendi xiaomim 2 kere servise gitti çekişi iyice düştü. bir daha alırsam irobot alıcam.

  • mikahakkinen  (01.11.22 09:45:33)
s5 max kullanıyoruz. çok memnunuz bir sıkıntısı yok.

  • drako  (01.11.22 11:36:10)
ya 5 halı yazdım ama halıların en büyüğü 3m2 genelde yolluk kıvamında küçük ikea halıları

derinlemesine bi temizlik beklemiyorum ben zaten günlük temizliğimi yapacağım bu misafir vs geldiğinde yada akşam ani arkadaşımız vs gelmeden önce temizlik için

şimdi bu indirime giriyormuş kötü mü bu

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Robot Süpürge ve Paspas - Beyaz
www.hepsiburada.com
  • melodi  (01.11.22 16:29:41)