[]

Bilgisayar ekranı temizleme

Bilgisayar ekranı silmek için kullandığınız bir ürün vs var mıdır? İnternette temizleme solüsyonu ve bez olarak satılan şeyler var ama kullanıp memun kaldıklarınız varsa direkt onlara bakmak isterim.

Gerçi Apple kendi sitesinde bile kimyasal kullanmayın, sadece su ve bezle temizleyin yazmış. Ama hav bırakmayan o yüce bezi nerden bulacağız.


 
valla bi tane ekran temizleme spreyi ve 2-3 gözlük/ekran temizleme bezi ile siliyorum mis gibi oluyor.


  • jelly bear  (31.10.22 11:38:38) 
spreyi ben de markasına dikkat etmeden alıyorum. sprey + gözlük bezi şeklinde kullanıyorum.


  • coldegezenkutupayisi  (31.10.22 12:41:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.