[]

Lazanya gibi lahana sarması

Canım çekti ama sarmaya üşendim, lazanya gibi yapsam olur mu, pişirme kabında lahana-harç-lahana-harç gibi katman katman gibi yapıp üstüne de salçayı falan koyup fırına vermeli. Başka bişeye dikkat etmek gerekir mi? Halihazırda benzer bir tarif var mıdır?
 
Google bakınca kıymalı lahana lazanya diye tarifler var.

Aynı tadı verir mi? Bence vermez.
  • logisticsmanager  (30.10.22 17:10:02) 
Ya o tariftekiler beşamel peynir falan koymuş ben o şekilde istemiyorum tabi.


  • mirafiori  (30.10.22 17:12:02 ~ 17:12:32) 
Kapuska gibi birsey olur lazanya gibi yapinca.


  • kuzey li  (30.10.22 17:16:56) 
pembetatlar.blogspot.com

Şu şekilde hızlıca gül böreği gibi sarıp deneyebilirsiniz. Ben denemedim internetten aratınca buldum. Yaparsanız nasıl olduğunu bize de yazın :)
  • yazdonumu  (30.10.22 18:12:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.