Hiç televizyona çıktınız mı?

Selamlar. TV programları, yarışmalar, röportaj vs. herhangi bir sebepten televizyona çıktığınız oldu mu hiç?

Ben haberlerde çıkmıştım. "Kadına şiddete hayır" demek için bisiklet sürmüştük İstanbul Caddebostan'da. Halen o saniyelerin ekran görüntüsünü saklıyorum.

  • baldan kaymak  (30.10.22 14:08:18)
olur da sokak röportajına denk gelirim diye arkadan geçen kişi dahi olmamak için yolunu değiştiren biriydim. askerliğimi tören askeri olarak yaparken bütün hayatıma yetecek kadar kamera önüne çıktım. bu da herhalde "herhangi bir sebep" kategorisine giriyor. girmiyosa da girsin artık, anlatacak ortam olmuyor, yazık oluyor bütün anılar.

  • IncredibleMau  (30.10.22 14:13:05)
evet abbas güçlü genç bakış

  • basond  (30.10.22 14:18:29)
Çıkmadım.

  • Amaranta ursula  (30.10.22 14:25:43)
90’larda şiir yarışmasında birinci oldum. Şiirimi törende okudum ve televizyonda yayınlandı.

  • gabe h coud  (30.10.22 14:45:39)
90'larda anaokulunda oynadığım piyes kırşehir yerel televizyonunda birkaç sene döndü durdu. bir de futbol ile alakam sınırlı olmasına rağmen yayıncı kuruluşa taraftar olarak 10 saniyelik sokak röportajı vermiştim.

  • zgrydn  (30.10.22 14:53:19)
ilkokulda resim yarışmasında ilçe birinciliği kazandım. o zamanlar şimdiki cumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan beyoğlu belediye başkanıydı. ödülü kendisinden aldım ve akşam haberlerde ikimizi izledim....

  • coldegezenkutupayisi  (30.10.22 15:19:07)
Bir bilgi yarışması için deneme kaydı almışlardı. Sonra yarışmadım :’)

Bir keresinde de kamera karşısında ders anlatmamı istemişlerdi kabul etmemiştim.

Yazdıkça aklıma geliyor sikko bir yaz dizisinde kalabalık dursun diye figüranlık teklifi gelmişti aksls

Kamera fobim var.
  • ruhen hastayim ben  (30.10.22 15:21:17 ~ 15:24:47)
tv kanalinda calistim demolarda bile kamera karsisina cikmadim. hic sevmem, poz veremem, rol yapamam

  • ala09  (30.10.22 15:25:56)
Balkes yerel kanalina röpo vermistim unide xd

  • abuzer  (30.10.22 15:39:24)
Küçükken 23 Nisan için annem Cemal Reşit Rey'e götürmüştü, orda benle röportaj yapmışlardı.

"Çıkmak" denemez ama birkaç kere de çeşitli yerlerde "göründüm" swh.
  • akhenaten  (30.10.22 16:32:34)
Yurt disinda bir ruh sagligi derneginin reklaminda oynadim. Kameraya gulumseyerek birkac resmi belge imzalatmistim :D

  • thetruenorthstrongandfree  (30.10.22 17:08:46)
Lisede yerel bir kanalin programina katilmistim. Hatta edebiyat hocasi konusursaniz sozlude 100 verecegim demisti soz de almistim ama **** ruhlu kadin not vermemisti.

Aklima geldi yine kizdim kadina.
  • kuzey li  (30.10.22 17:20:54)
22 yıllık televizyoncuyum, 1 kere çıkmadım.

  • duster  (30.10.22 19:12:26)
Televizyona cikmadim ama mesut sureye ciktik youtube'da.

  • matilda  (30.10.22 19:21:05)
Küçükken bir klipte oynamıştım. Annem bir ara sürekli tv’deydi.

  • eileengray  (30.10.22 19:32:30)
2006 olsa gerek, çıkmıştım. Enstrümanımla taksim yapmıştım.

  • muhayyer divan  (30.10.22 21:04:33)
2008 yılında trtdeki bir kelime bir işlem yarışmasına seyirci olarak katıldım, yarışmacılar matematik sorusunu bilemeyince ben çözmüştüm, nacar saat bana hediye edilmişti bunun karşılığında.

  • blue rebel motorcycle club  (30.10.22 21:31:39)
cocukken bir dizide oynamistim. Kimseye soylemiyorum ne oldugunu.

  • sopiro  (31.10.22 05:20:47)
turkiyenin bence acik ara en kotu reklaminda basrol oynadim :D

  • monicapp  (31.10.22 10:15:45)