[]

Ekran koruyucu cam

Nano ekran koruyucu, tembellik cam, kırılmaz cam vb birçok çeşit var hangisini kullanmak daha sağlıklı ve koruyucu ?
 
Cihaz ekranı Gorilla Glass ise ve Spigen marka bir kılıf kullanıyorsanız hiçbirine gerek yok. "Ben yine de ekran koruyucu bir film kullanmak istiyorum" derseniz en incesi, yani Nano Cam olarak tanımlananları en makbulüdür.


  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (29.10.22 21:43:34) 
@zaman

Samsung s21 kullanıyorum sanırım cam dediğiniz gibi değil
  • horizon  (29.10.22 21:46:59) 
Samsung Galaxy S21'de Corning Gorilla Glass Victus ekran koruması mevcut, bence herhangi bir ekran koruyucu film kullanmanıza gerek yok.


  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (29.10.22 21:50:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.