B-SUV uzmanlarından, tecrübelilerden destekkkkkkkkkk

Merhaba arklar, aşağıdaki seçeneklerin çoğu benzer fiyatta, otomatik ve sıfıra yakındır. Yorumlarla yardımcı olursanız sevinirim.

Seat Arona 1.0 turbo beslemeli 110hp, style pk
Hyundai Bayon 1.4 atmosferik 100 hp, elite pk
Kia stonic 1.4 atmosferik 100hp cool pk
Opel crossland 1.2 Turbo 130 HP edition pk.
Tşklr.

bayon stonic motordan elendi.

seat da opel de iyidir.
  • jelly bear  (28.10.22 23:54:26)
opel crossland 1.5 dizel 2020 modelini kullanıyorum. memnunum. almadaki en büyük sebep iç hacminni genişliğiydi. 1.83 boyum var oturduğumda tavan ile başım arasında 1 karış mesafe kalıyor oysa peugoeut 2008 ile seat arona'ya bindiğimde başım tavana sürtünecek kadar yakın kaldı. opel'in tek sıkıntısı ön konsolu muadillerine göre biraz eski. dijital panel yok.

kia ile hyundai modellerini bilmiyorum.
  • eleutheiros  (29.10.22 00:13:57)
Bayon ve Stonic maalesef motordan elendi. +1 @jelly bear

Crossland yakışıklı değil ama sempatik, lakin kötü bir huyu var, çok içiyor ve yakıt ekonomisi konusunda sınıfta kalıyor. Oysa Arona öyle mi? Tipiyle de, gönlünün (iç hacminin) genişliğiyle de, cömertliğiyle de (yakıt tasarrufu) listenin kazananı oluyor.
  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (29.10.22 00:14:36)
1.0 tsi çok iyi bir motor. eğer aracı beğendiysen arona diyorum ben de.

  • roket adam  (29.10.22 12:28:53)
bayonu düşünme bile motor ve kalite kötü. kia stonic bayon aynı zaten. opel ve arona arasında kalsam arona alırım. vw grup suv piyasasını ele geçiriyor. skoda kamiq seat arona alınır. ford puma opel mokka. bunlarda alınır ama en kralı troc.

  • mikahakkinen  (29.10.22 14:55:52)