[]

Otogazda hile hurda olabiliyor mu?

Dün bir BP istasyonunda 9 TL'ye otogaz satıldığını gördüm (Nuh Kuyusu/Üsküdar). Normalde Shell ya da Opet'ten 10.5 dolaylarında alıyordum. Benzinde ek katkılar hariç tek rafineri çıkışlı ve büyük farklar olmuyor eğer istasyonda hile hurda yoksa.

Otogazda durum nedir? "Hepsi aynı ucuz olanı al-geç" mi?


 
Hile oluyor az giden var. Gazı basan Tabancanın basıncı ile de alakalı diye duydum.


  • Topalordek  (28.10.22 12:56:41) 
BP'nin İstanbul Anadolu Yakası liste fiyatı 9,79 TL zaten, sizin de gördüğünüz budur sanırım. Bazı istasyonlar özel indirimler de yapabiliyor.

Aygaz (opet) 9,97 listesi, Shell 10,21 yazmış. Yani fiyatlar makul aralıkta, bu markalarda kolay kolay hile hurda olmaz. İstasyon bazlı denk gelebilir ama.
  • John Bloor  (28.10.22 16:28:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.