İş Bankası Kredi Kartı Son Ödemesini Hatırlatıyor mu?

Evet tüketici olarak son ödeme tarihlerini takip etmek benim yükümlülüğümde ve bütün bankalar her ay kredi kartı ekstremi mail olarak iletiyor buraya kadar sıkıntı yok.

Fakat ben de paramı faizde işletiyorum ve son ödeme tarihime 1-2 gün kala ödemeyi yapıyorum.

Garanti bankası son ödemeye 1 gün kala sms atıyordu ve böylece ben de faizdeki paramı bozup ödememi yapıyordum.

Daha sonra yapı kredi'ye geçtim ve ne yazık ki kendilerinin böyle bir uygulaması yok. Ödeme bir gün geciktikten sonra hatırlatma yapıyorlar o kadar.

İş Bankasında ödemeye 1-2 gün kala hatırlatma var mı acaba? varsa artık bankacılık sürecime iş bankası ile devam edeceğim de...

Teşekkürler.

iş bankasında da yok öyle bir özellik. ama haftada bir ödeme bilgileriniz diye mail geliyor.

enparada ödeme talimatı varsa son ödeme gününde hesabınızda tutar varsa ödeme yapılacaktır diye bilgilendirme geliyor.

ben ekstre maili geldiğinde google keepe hatırlatma kuruyorum.
  • inheritance  (27.10.22 13:29:59)
son gün hatırlatıyor. iletişim kurulması veya bildirim için izin vermediyseniz hatırlatmayabilir.

ek: ayrıca uygulamada yaklaşan ödemeleri de gösteriyor ekranın ortasında kabak gibi.
  • summer timetable  (27.10.22 13:34:16 ~ 13:37:13)
işcep uygulaması bildirim gönderiyor.

  • d e j i n  (27.10.22 19:26:36)
iş bankası bana ekstre çıkınca mail atıyor. son ödemeden 2 gün önce hatırlatma maili atıyor yine

  • paintov  (28.10.22 00:07:07)
Çok teşekkürler, iş bankasının hatırlatmasına sevindim. İş bankası ile yoluma devam edeceğim o halde.

  • denizgonen  (28.10.22 11:22:06)