Tüm covid aşı dozlarınızı eksiksiz oldunuz mu?

İlk 3 dozumu olmuştum. Covid hadiseleri artık o kadar gündemimden düşmüş ki; geçen merak edip mhrs'den bir bakayım dedim, bu yılın Temmuz ayında bir aşı hakkım daha çıkmış ama onu olmamışım.

Artık covid'den dolayı ciddi sıkıntı çeken hiç görmüyorum çevremde. 3 aşım da var zaten. Şu aşamada 4. aşı çok da gerekli mi bilemedim. Siz eksiksiz oldunuz mu tüm dozlarınızı? Nasıl durumlar?

3ten sonra olmadım.
Yalnız cevremde covid olanlar var. Bir arkadaş yeni oldu ve tat alamıyor. Bir iş arkadaşı da hastanelik oldu.

  • logisticsmanager  (26.10.22 13:59:45)
ben sağlık çalışanlarına aşılar açılınca 2 sinovac olmuştum. Sonra biontechler başlayınca da her aşı açtıklarında gidip oldum ilk günden. Şimdi e-nabızdan baktım 2 sinovac 4 biontech toplamda 6 doz aşı olmuşum :)

Randevu al diyince atarlı bi şekilde aşı süreciniz tamamlanmıştır dedi. Daha ne istiyosun be herif der gibi sdhsds

Yani ben olsam aşı imkanınız varsa olurdum önümüz kış, viral enfeksiyonlar cozutur kış mevsiminde hele solunum yoluyla bulaşanlar.
  • nundu  (26.10.22 14:03:05)
4 doz oldum, 1 kere de covid geçirdim. Yurtdışına falan sıkça çıktığım için yaptırdım. Durumlarda bir sıkıntı yok, iyiyim, hatta şu an etrafta hep grip ve covid var bende bir sıkıntı yok, normalde bu mevsimler hasta olurum hep.

  • roket adam  (26.10.22 14:06:04)
4 doz oldum, yine cikarsa yine olurum :)

  • in vino veritas  (26.10.22 14:08:15)
3 doz biontech + covid oldum

  • jelly bear  (26.10.22 14:09:31)
3 doz biontech
1 doz sinovac oldum. cıkarsa gene olurum sıkıntı değil.

  • sizofren06  (26.10.22 14:15:04)
ben de 3 doz olmuşum, şu an appten kontrol ettiğimde temmuz 2022 de 4. doz açılmış görünüyor ama hiç bakmamışım bile. çok gerekli görmezsem tekrar olmam sanırım.

  • hypathia  (26.10.22 14:24:09)
hiç olmadım.

  • candide  (26.10.22 14:32:56)
2 Sinovac + 3 Biontech oldum. Sıradaki aşı için randevu aldığım sırada Covid oldum. Kasım gibi yeni aşı açılıyor, açılınca onu da olacağım.

  • gallienus  (26.10.22 14:47:18)
3 biontech üstüne covid geçirdim şimdilik beklemedeyim eğer son varyantlara göre yenilenmiş bir aşı gelirse 4cü olarak onu olurum.

  • astronom bey  (26.10.22 15:01:17)
3 doz oldum

  • tantunisultansuleyman  (26.10.22 15:26:36)
3 doz oldum, bundan sonra olmam yeni ya da eski herhangi bir covid asisini

  • ghilleinthemist  (26.10.22 18:19:21)
0 doz oldum. hiç covid geçirmedim.

ps: Aşı karşıtı değilim. Gebersem de kurtulsam kafasında yaşadığım dönemlerdi. Daha sonra da yaptırmaya üşendim.
  • Erestor  (26.10.22 18:26:12 ~ 18:26:49)
3 doz. 4. cikmisti bende de sistemde. dusunmuyorum daha. vakalar artarsa birden ciddi olcude yaptiririm. ama artik anca daha ust duzey yeni bi virus cikarsa yaptirmayi dusunurum sanirim. asilarin ustunden baya gecmisken cpvid oldum. bir gun cok agirdim sonra gecti parolu bile kullanmadim.

  • Kittie  (26.10.22 18:39:53)
hiç olmadım, gerek görmedim. herhangi bir risk grubunda değilim.

  • konetsu  (26.10.22 18:40:18)
2 biontech oldum. daha da aşı olmam. aşı defterini kapattım

  • abelardo  (26.10.22 19:51:46)