disco elysium hakkında bir takım sorular

yeni başladım oyuna. merak ettiğim bazı şeyler oldu. bi şeyler yaptıkça konuştukça sürekli yeni görev geliyor, 1 görev tamamlamaya uğraşırken 10 tane yeni görev geliyor. şu an sürünüe bereket aktif görevim var odağımı kaybetmiş gibi hissediyorum. bu konuda ne yapmalı sizce normal mi böyle olması takılmadan yapabildiğini yaparak ilerlemek mi lazım?

bir de haritada nereye gideceğimi bilemedim. şu an ilk uyanılan otelin oradayım orada 5 saat falan geçirdim sağa da genişliyor sola da genişliyor gibi harita (henüz haritam olmadığından tam bakamıyorum duruma). bu da takılmaması gereken bir şey mi rastgele seç bir yönü ve milletle konuş mu dersiniz yoksa bir tavsiye var mı?

ben geze geze bitirdim oyunu. dediğin gibi. bir iki yerde takılıp bakmak zorunda kalmıştım onun dışında sürekli bir şeyler çıkıyor karşına adım adım çözüyorsun oyunu

  • argent dawn  (25.10.22 16:36:15)